Yıkanabilir Halı Örtüsü

Yazar ferhat 13/04/2019 0 Yorumlar

Yıkanabilir halı örtüleri bayanlar için oldukça kolaylık sağlıyor. Evinizin dekorasyonunda  ilk göze çarpan noktalardan biri olan, olmazsa olmaz parçası halılarınızın zamanla aldığınız ilk günkü görünümünden uzaklaştığını fark edersiniz.  Halı üzerinde dikkatsizlik sonucu oluşan  lekeler size sürekli temizlik yapılması gerektirdiğini hatırlatır. Temizlik için sürekli yıkanan halılar zamanla yıpranır.Yeni bir halı almanıza gerek kalmanda evinize yeni halılar getirecekhem de ev hanımlarını halı temizliği sorunlarından kurtaracak olan yıkanır halı örtülerini hiç duydunuz mu?

Modern halılardan almak istiyor ama eski halınızdan da vazgeçmek istemiyorsanız size uygun fiyatlı bir öneri  yıkanabilir lastikli halı örtüsü. Çeşitli renk ve desenleriyle modern halıları aratmayan halı örtüleri görünüşü itibari ile halınızın üzerini kaplayarak aynı halı gibi duruyor.

Dört tarafı lastikli olan dışarıdan kendini asla belli etmeyen özel kumaşı sayesinde halıya yapışarak dokunulmadığı sürece fark edilmeyecek özelliktedir.  Özel dokusu toparlanma ya da kayma yapmadığı için ailenizle geçireceğiniz en hareketli saatlerde sizin rahatlığınızı sağlar. Kolaylıkla yıkanabilen ve leke tutmayan özel kumaşı  sayesindeartık halınıza dökülen çay kahve ve benzeri lekeleri dert etmeyin.

Rahatça çıkarıp yıkayıp halınıza tekrar takabileceğiniz yıkanabilir halı örtüsü halı silme ve yıkama işlerinizi azaltacağı gibi konforunuzu sağlar.Eğer aynı halıları kullanmaktan sıkıldıysanız halı koruyucu olarak istediğiniz renk ve modelde halı örtülerini tercih edebilirsiniz. Mağazalarda ya da çeşitli sitelerde aramış olduğunuz modelleri bulmakta zorlanıyorsanız daha geniş ürün yelpazesi için internet  sitemizi incelemelisiniz.

Halı örtüsü fiyatlarını merak ediyorsanız daha uygun fiyatlar için sitemize göz atabilirsiniz

Yorum Yap