Halı Örtüsü Modelleri

Yazar ferhat 09/04/2019 0 Yorumlar

Son zamanlarda en çok kullanılan ürünler arasında ilk sırada gelen halı örtüsü modelleri merak uyandırmaktadır. Halı örtüsünü çevrenizden duymuş , bir mağazada yada internetten görmüş olabilirsiniz. Gerçekten halıyı koruyacak mı,  halının üzerinden kayar mı ya da leke tutar mı gibi çeşitli düşünceler aklınızdan geçmiştir. Bu makalede sizlere halı örtüsü ile alakalı çeşitli bilgiler vereceğiz.
 

Halı örtüsü özel bir kumaştan üretiliyor nano teknoloji ile üretilen kumaş özel bir şekilde halının ölçüsüne göre istenilen desen ve ebatta kişiye özel olarak üretilip, kesilip dikiliyor. Dört tarafında lastik olan halı örtüleri halının üzerine takılınca halıyı tamamıyla sararak halıyla bütünleşiyor.
 

Lastikli halı örtüsü dikimi üretiminin hepsi özel makineler ve işin ustalarınca yapılıyor. Halı örtüsü lastikli yapısı sayesinde halıya kolayca takılıyor ve çıkarılıyor. Kirlendiğinde çamaşır makinesine koyup rahatlıkla defalarca yıkayabiliyorsunuz.

Hanımların en büyük sıkıntılarından biride çıkmayan kahve ve meyve suyu lekeleridir. Özellikle çocuklu evlerde halının üzerinde boya lekeleri  oldukça can sıkıcıdır. Halı örtüsü ile hem halınızı koruyabilir hem de halıdaki çeşitli lekeleri kapatabilirsiniz. Leke tutmayan özel kumaşı sayesinde çay, kahve ve meyve suyu lekeleri de az deterjan ile kolaylıkla çıkıyor.
 

Halı koruyucu örtü olarak rahatça kullanabileceğiniz lastikli halı örtüleri ile halınızın desen ve rengini kolayca ve uygun fiyata değiştirebilirsiniz. Halınızın desen ve renginden sıkıldıysanız bir halı örtüsü edinebilir hem halınızı koruyabilir hem de odanıza farklı bir renk getirebilirsiniz.

Yorum Yap