Lastikli Halı Kılıfı

Yazar ferhat 09/04/2019 0 Yorumlar

Son zamanların en kullanışlı tüketim ürünlerinden biri hiç şüphesiz modern halı kılıfı  ya da diğer bir deyişle lastikli halı örtüsü. Bu ürünler halının yüzeyini tamamen kaplıyor. Arkasındaki lastikler vasıtasıyla halının yüzeyini tamamıyla sararak eski halınıza yepyeni bir  görünüm veriyor.

Eski halınızdan sıkıldıysanız lastikli halı kılıfı renk ve desen itibari ile oldukça çeşitli ürün gamına sahip. Lastikleri ile halıyı sıkıca kavrayan halının üstünden kaymayan özelliği ile günlük kullanıma son derece uygun. Kolaylıkla halıya takılıp çıkarılabiliyor olması ve leke tutmayan özelliği ile en çok tercih edilen ürünlerin içinde.

Kirlenen halı örtüsü kolaylıkla halının üzerinden çıkarılıp yıkanabiliyor. Çamaşır makinelerine kolaylıkla sığabilen hafif ve leke tutmayan nano teknoloji kumaşı sayesinde defalarca yıkansa bile ilk günkü tazeliğini koruyor. Ayrıca halının üzerinden kolaylıkla kaymıyor, halıya yapışan mikro fiber özel dokuma kumaşı sayesinde halının üzerinde varlığı anlaşılmıyor. Halı temizliğinden bıkmış hanımların denemesi gereken ürünlerin başında gelen yıkanabilir halı örtüsüistediğiniz renk ve ebatta siz tüketiciler için özel olarak dikilip hazırlanıyor.

Halı örtüsü nerede satılır diye kendinize soruyorsanız hemen internet sitemize girebilir veistediğiniz renk ve desendeki halı örtüsü modellerini inceleyebilirsiniz. Salon, oturma odası, mutfak ve yatak odaları için istenilen renk ve boyutta kişiye özel dikilebilen halı örtülerini kullananların yorumlarını inceleyebilir. Sitemizden halı kılıfı modelleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorum Yap